Black Desert Online bize free-to-play değil!

İşte bunu beklemiyorduk…

Bir süredir Kore ve Rusya serverlarında oynanabilen, oyuncuların oynayabilmek için ingilizce client yamasından tutun da gerekli bir sürü diğer ıvır zıvır işlem yapmak zorunda kaldığı Black Desert Online beklediğimizden biraz daha erken, 2016 yılı başında batıda olacak.

Oyunun yapımcısı Daum Games (adını okudukça kahkahayı basıyorum, umarım bir gün canlı röportaj yapmak zorunda kalmam.) oyunun batı pazarına uygun olarak(!) free-to-play veya aylık ödeme sistemine sahip olmayacağını, bir satış fiyatı olacağını ve oyunu aldıktan sonra oyun içi mikro ödeme sistemiyle istediğimiz ekstraları satın alabileceğimizi açıkladı. Pek çoğunuzun canını sıkacağını, pek çoğunuzun da “oh be, oyuncu kalitesi.” diyerek bu değişikliği sevinçle karşılayacağını tahmin ediyorum.

Oyunu merakla bekliyoruz, özellikle de aşağıdaki Tom Cruise benzeri, gözlerimizden yaşlar gelene kadar güldüğümüz karakteri tasarlayacak kadar detaylı karakter yaratım ekranını. :))< 284622-h1

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr