Gerçek hayatta Hitman deneyimine ne dersiniz?

Geçtiğimiz yıl görsel bir sohbet programı olan Chatroulette üzerinden, rastgele insanlara FPS deneyimi yaşatan ekibin yeni projesi muhteşem gözüküyor.

Belki hatırlayacaksınız, bir kaçış oyunları firmasının kurduğu düzenek, eğer denk gelirseniz karşı tarafın kellesi değil, elde levyeli, FPS kameralı bir görüntüsü ile karşılıyordu sizi. Eğer “bu ne yahu?” deyip geçmezseniz, karşınızdaki size ne isterseniz yapabileceğini söylüyor ve siz de komutlarınız ile gerçek hayatta bir FPS deneyimini yönetmiş oluyordunuz.

Bu ekip, yani Realm Pictures, yeni Hitman oyununun piyasaya çıkması biçimine IO Interactive tarafından işe alındı ve bu defa ciddi bir bütçeyle, deneyimi Hitman için tekrar canlandırmaları istendi. Platform elbette artık Chatroulette değil, belli sayıda özel davetli bir odaya davet ediliyor ve televizyon ekranında üçüncü kişi kamerasından gördükleri Ajan 47’yi sesli komutlar ve ellerindeki haritalar ile yönetiyorlar. Bu deneyimi muhteşem kılan şey ise Ajan 47 ve mekanların tamamen “gerçek” olması elbette.

Bütçe yükselince ortaya harika bir prodüksiyon çıkmış, kulaklıklarınızdan duyduğunuz ses bile Hitman’i seslendiren David Bateson’a ait ve 23 kişilik bir “kadro” söz konusu “oynadığınız” haritada.

Aşağıda sonuçları izleyebilirsiniz;

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Kitka 1 year ago | Cevapla
    o değil de o kumral kadının karizmatik sesi Diana için gayet uygun bence

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X Project Scorpio Edition'ın kutusunu açtık! https://t.co/hnzNtUjkpD
Battlerite’dan bir başarı daha. https://t.co/caYwmB74LK https://t.co/el24JZFfAp

Flickr