Kingdom Online da Steam yolunda!

Geçtiğimiz sene içerisinde Steam’den Greenlight alan Kingdom Online’da hazırlık süreci tamamlandı.

Güncellemeler ile oyuna eklenen Çarpışma ve Kuşatma Savaşları, yeni elit seviye bölgesi olan Manu Kalesi ve karakter düzenlemeleri, bu test sürecinde başlıca test edilecek eklentiler arasında.

10 Mart tarihinde başlayan ve 24 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek olan Kingdom Online’ın Steam öncesi son test sürecinde, oyuna giriş yapan tüm oyuncular %300 Elit Tecrübe etkinliğinden faydalanabilecek, Steam sunucusunda karakter isimlerini koruma hakkı kazanacak ve özel bir pet’in sahibi olacaklar. Yine bu süreçte, Kingdom Online oyuncuları için en değerli eşyalardan olan Mühür Kiti de zindanlardan düşürülebilir olacak.

Son olarak da birbirinden değerli ödüllerin dağıtılacağı Kingdom Online Twitch.tv yayınları ile test süreci oyun severlere yansıtılıyor olacak.

Kingdom Online test süreci ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC
Death Stranding yine kafamızı allak bullak etti… https://t.co/GqxbhAef1Q https://t.co/uApY5gYBe6

Flickr