GTA V için Hulkbuster modu!

GTA V’in modlarla yaşadığı problemleri biliyorsunuz, ancak bu modu gördüğünüzde aklınız karışabilir.

Daha önce Iron Man modunu geliştiren JulioNIB’den gelen mod Rockstar’ın onay verdiği tek kişilik oyunu etkileyen modlardan biri, kağıt üstünde. Iron Man modunun doğal evrimi olarak yaratılan Hulkbuster modunu kurduğunuzda kullanıcı sözleşmesine göre herhangi bir sorun yaşamamanız gerekiyor. Bununla birlikte FiveM client’ının yaşadığı problemleri göz önüne alırsanız, sizin bilginiz olmadan modun herhangi bir şekilde GTA server’ları ile bağlantı kurması bile başınıza bela açılması için yeterli.

Yine belirtelim, JulioNIB’in bir önceki tek kişilik oyun modu olan Iron Man modunda olduğu gibi, Hulkbuster modunda da GTA Online’ı ilgilendiren herhangi bir öğe veya kod olduğunu zannetmiyoruz, pratikte problem yaşamanız için bir sebep yok. Ancak Rockstar’ın genel yaklaşımı elbette sizi modlardan uzak tutabilir. Yine de “madem single player modları yasaklamadıklarını, hatta desteklediklerini söylüyorlar, ben kurarım arkadaş!” derseniz şuradan GTA X Scripting’in kurulum bilgilerine ulaşmanız mümkün.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr