GTA V’de Blink 182 klibi

2000’lerin başında ortaokul veya lisedeyseniz eminim Blink 182 dinlemişsinizdir. Yani, dinlediniz değil mi? Grubun hayranı olan bir tek ben olamam.

Kaliforniya‘nın zibidi grubunun Türk televizyonlarında da oldukça fazla yayınlanmış What’s My Age Again klibi vardı (Hatırlayanlar, hemen aklınıza hemşire sahnesi geldi değil mi?). I can’t even isimli bir youtube kanalı, neden bilmiyorum (neden olmasın), bu klibi GTA V‘te yeniden canlandırmış. Sonlara doğru olay örgüsü orijinal klipten ayrılıp biraz daha GTA vari bir hale dönüyor olsa da gayet aslına sadık olmuş.

Screen Shot 2015-10-15 at 10.17.13

Screen Shot 2015-10-15 at 10.14.53

Öncelikle sizi bol bol çıplak koşuşturmanın olduğu Blink 182 klibine sonrasında da GTA versiyonuna alıyorum.


Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr