Hearthstone’a üç yeni eklenti paketi geliyor!

2014’de çıkışıyla bütün herkesin ilgisini çeken Hearthstone: Heroes of Warcraft, kart oyunlarının en iyi temsilcilerinden biri.

Blizzard Entertainment’ın sürekli güncellemelerinin ardından önümüzdeki dönemde oyunun ne gibi eklentilerle karşılaşacağı merakla bekleniyordu. Blizzard da 2018 yılında üç adet yeni genişleme paketi yayınlayacaklarını duyurdu.

Oyunun güzel atmosferi ve etkileyici yapısının yanı sıra tek kişilik hikaye modunun başarısı da elbette dikkate değer. Önümüzdeki ayda çıkacak olan Hearthstone: Kobolds & Cataboms paketi de oldukça güzel gözüküyor. Yayınladıkları rengarenk fragmanda da oyundaki yeniliklerden bir kısmı konusunda ipuçları mevcut. Fragmandaki müziği beğendiğimizi de söylemeden geçmeyelim.

Oyunun baş tasarımcısı ve programcısı Ben Thompson, yayınlanacak olan yeni içeriklerden de bahsetti.

Oyuna gelecek olan Single Player modlarının yavaş yavaş artacağını ve çeşitleneceğini söyleyen Thompson, aynı zamanda hiç tahmin edemeyeceğiniz birkaç yenilik olacağını söyledi. Şimdiye kadar oyuna 100’den fazla deste ekleyen ve tek kişilik kısımda da birbirlerinin yerini alan maceraları bizimle buluşturan firma, bundan sonra da aynı yolu tercih edecek gibi gözüküyor. Kart setlerinin adı ve ne zaman çıkacakları da henüz belirsiz.

Yayınlanan Kobolds & Cataboms fragmanı aşağıdan izleyebilirisiniz.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Kasım ayında Güney Kore’ye gitmeye ne dersin? CHIP’in yarışmasına katıl, en çarpıcı yanıtı ver, Güney Kore gezisini… https://t.co/ZtFeOXygxe
Acer’ın oyunculara yönelik yeni ürünlerini Rusya’da inceledik! https://t.co/iMqehzeCnD https://t.co/nzLw1MkgHd

Flickr