İşte Batman: Arkham Knight’ın sorunsuz çalıştığı tek kasa!

Şaka elbette, bu bilgisayarda bile Batman: Arkham Knight’ın sorunsuz çalışmasını beklemiyoruz.

Batman: Arkham Knight’ın Pc sürümünün nasıl bir skandala yol açtığı malumunuz, oyunun birkaç ay satıştan çekilmesi bile sorunlarının tamamen çözülmesini sağlamadı maalesef.

MSI forumlarında bir yarışmaya katılan Thechoozen rumuzlu kullanıcı ve arkadaşları da, mümkün olan her milimetreyi kullanarak ortaya Batmobile şeklinde bir PC kasası çıkartmış.

Aşağıda aşamalarını görebileceğiniz bu muhteşem çalışma elbette boyutları itibarıyla yer açısından çok rahat bir çalışma imkanı sağlamamış gibi gözüküyor. Bu yüzden su soğutma ile serinletilen sistem, R9 Fury X veya GTX 980 gibi ekran kartlarının kullanılabilmesi için çok küçük kalmış, yine de neticede sorunsuz çalışıyor.

456

23424

45345

234234

345345

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Metin 2'de yeni bölge hazır! Üstelik LEVEL okurlarına 250 adet bonus kod da hediye. Bonus kodunuzu almak için;… https://t.co/t25SVY9ddX
Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC

Flickr