İşte Batman: Arkham Knight’ın sorunsuz çalıştığı tek kasa!

Şaka elbette, bu bilgisayarda bile Batman: Arkham Knight’ın sorunsuz çalışmasını beklemiyoruz.

Batman: Arkham Knight’ın Pc sürümünün nasıl bir skandala yol açtığı malumunuz, oyunun birkaç ay satıştan çekilmesi bile sorunlarının tamamen çözülmesini sağlamadı maalesef.

MSI forumlarında bir yarışmaya katılan Thechoozen rumuzlu kullanıcı ve arkadaşları da, mümkün olan her milimetreyi kullanarak ortaya Batmobile şeklinde bir PC kasası çıkartmış.

Aşağıda aşamalarını görebileceğiniz bu muhteşem çalışma elbette boyutları itibarıyla yer açısından çok rahat bir çalışma imkanı sağlamamış gibi gözüküyor. Bu yüzden su soğutma ile serinletilen sistem, R9 Fury X veya GTX 980 gibi ekran kartlarının kullanılabilmesi için çok küçük kalmış, yine de neticede sorunsuz çalışıyor.

456

23424

45345

234234

345345

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr