Ninja Kaplumbağalar geri dönüyor!

Çocukluğumuzun kahramanlarından biri olan Ninja Kaplumbağalar’ın oyunu Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan’ın çıkış tarihi duyuruldu!

Platinum Games tarafından geliştirilen Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan 24 Mayıs’ta raflardaki yerini alacak. PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, ve PC platformlarına çıkacak olan oyunumuzu Co-Op olarak 4 kaplumbağayla oynayabileceğiz. Activision ile iş birliği yaptığı yapımın çıkış tarihi ile birlikte oynanış videosu da yayımlandı.

Ninja kaplumbağalar denildiğinde aklımıza Shredder gelmezse olmaz. Oynanış videosunda Shredder’a karşı mücadelesini göstermesinin yanı sıra Bebop, Rocksteady, Krang, Karai gibi düşmanları da yer alacağını belirtelim. Platinum daha önce de yapımına imza attığı The Legend of Korra ve Transformers Devastation Activision’la işbirliği yapmıştı.

Bakalım pizza canavarları karşımıza nasıl çıkacak merakla bekliyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X Project Scorpio Edition'ın kutusunu açtık! https://t.co/hnzNtUjkpD
Battlerite’dan bir başarı daha. https://t.co/caYwmB74LK https://t.co/el24JZFfAp

Flickr