İşte Hard West’in ilk 15 dakikası!

Merkezi Polonya-Varşova’da bulunan Creative Forge Games tarafından geliştirilen sıra tabanlı/takım bazlı strateji oyunu Hard West’in ilk on beş dakikası yayımlandı.

Aslında bu ayın 4’ünde piyasaya çıkması beklenen ancak 18’ine ertelenen Hard West basitçe bildiğimiz ve sevdiğimiz XCOM konseptinin “vahşi batılısı” olmaktan fazlası olabilecek mi merakla bekliyoruz. Oyun şimdilik sadece PC için geliştiriliyor ve firmanın yüksek bütçeli ilk oyunu. Bir önceki oyunu Ancient Space ile beklentilerimizi boşa çıkartan firma yeni oyununda oldukça iddialı.

Hard West 8 farklı senaryo ve 40’tan fazla görev ile gelecek. 1-4 kişilik takımları kontrol edeceğimiz oyunda seçimlerimize bağlı olarak her görevde birden fazla son mevcut olacak.

Steam, GOG ve Humble Store’da ön siparişe sunulan oyunun ön sipariş fiyatı 24.80tl.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. faruk 2 years ago | Cevapla
    6-7 senelik Robin Hood oyunu vardı bu tarz yarısı kadar olmamış bence

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr