Karşınızda Forza Xbox One!

Xbox One’ın şimdiye kadar çıkan özel versiyonları bir şekilde dikkatinizden kaçtıysa bu versiyon ilginizi çekecek muhtemelen.

Xbox One’ın bu seneki en büyük hitlerinden olan Forza Motorsport 6, Xbox One’ın yeni bundle’ında kendisine tema olarak yer bulmuş durumda. 2017’de piyasaya çıkacak olan ve Forza Motorsport 6’nın da kapak konusu olan Ford GT’den esintilerin bulunduğu konsol, hoş bir mavi rengine ve Ford GT’nin ‘racing stripes’ dokusuna sahip, üzerinde de Forza logosu mevcut. Aynı şekilde gamepad’de mavi renkte ve genel temaya uyarlanmış bazı dokunuşlara sahip.

Bundle beraberinde Forza Motorsport 6’nın dijital indirme kodu ve tek gamepad ile geliyor. Avrupa fiyatı açıklanmayan ürün Amerika’da 399 dolardan satışa sunulacak.

xbox-one-forza-motorsport-6-limited-edition-announced-has-special-controller-485075-8

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr