Lineage II mobile geliyor!

NCSoft’un Lineage II’si bir dönemin en çok oynanan MMORPG oyunlarından biriydi. Hala kendine has bir kitleye sahip olan ve yayın hayatına devam eden eski kurt için yepyeni bir proje şu anda NCSoft’un gündeminde.

Çıkan haberlere göre NCSoft ve Netmarble işbirliği yaparak Project S isimli bir proje üzerinden çalışıyor. Bu projenin ise Lineage II’nin mobil versiyonu olduğu belirtiliyor. Güney Kore’nin en tanınmış mobil oyun yapımcılarından biri olan Netmarble ile iş birliğine giden NCSoft 2016’da oyunu oyunculara sunacak ve PC oyuncularını mobil versiyonu denemeleri için bir hayli teşvik ettiğini söylemek gerek. Netmarble ve NCsoft cross-platform bir oyun yapısı tasarladıklarını da açıkladı. Oyun olabildiğince PC versiyonun klasikleşmiş oynanışına bağlı kalacak ve mobil versiyon ile PC versiyondaki oyun hesaplarınız arasında belli oynanış bağları olacak. Son olarak oyunun hangi mobil platformlara geleceğinin açıklanmadığını belirtelim.

lineage2c

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr