Michonne’u özlediniz mi?

The Walking Dead’in üç bölümlük mini oyun serisi The Walking Dead: Michonne Şubat ayında geliyor.

Michonne’u nasıl bilirsiniz?

İlk olarak ikinci sezon finalinde gözüktüğünde zincirle kendisine bağladığı aylaklar eşliğinde onu gördüğümüzde bir canavar olduğunu düşünmüştük, değil mi? Bir şekilde serinin en kendine özgü ve en fazla sevilen karakterlerinden biri olmayı başardı ve bu sayede aslen The Walking Dead: Season Two’nun DLC’si olacakken kendi başına bir seri olarak bilgisayarlarımıza geliyor.

Telltale’in alışılageldik iyi işçiliği ve Michonne’u yanyana getirdiğimizde ortaya tadını damağımızda bırakacak, harika bir hikaye çıkmasını bekliyoruz.

Henüz fiyatı belli olmayan oyun PS4, Xbox One, PC, Mac, Xbox 360, PS3, Android ve iOS için Şubat ayında piyasada olacak. Aşağıda ilk fragmanını izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr