Mirror’s Edge: Catalyst tanıtıldı!

Mirror’s Edge 2 olarak beklediğimiz, lakin hem adı değişen, hem de serinin ikincisi olmaktan ziyade Faith’in gençliğine odaklanan Catalyst nihayet tanıtıldı.

Dediğimiz gibi oyun seriyi devam ettirmiyor, tersine prequel olabilecek tarzda, Faith’in genç bir kadından bir kahramana nasıl dönüştüğüne odaklanıyor. Hem Faith, hem de oyunun sanat yönetimi yine muhteşem gözükmekte. Oyun daha önce söz verdiği gibi open-world oynanışa sahip olacak ve bir bölüm sistemi veya yükleme ekranı olmayacak.

Çıktığında oyuncular tarafından hakkı yenilen, asla istediği satış rakamlarını yakalayamayacak gibi gözüken bir serinin, bundle’ların içine dahil ola ola, zorla nasıl kendisini kabul ettirdiğinin, nasıl “kalite daima alıcısını bulur” sözünün doğruluğunu ispatladığının kanıtı olan bir oyun olan Mirror’s Edge’in yeni oyunu ilkinin bayrağını daha yukarıya taşıyacak gibi gözüküyor.

Oyun 23 Şubat 2016’da PC ve yeni nesil konsollar ile buluşacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr