PsPlus üyeleri aylık bedava oyunları kendileri seçebilecek!

Sony’den PsPlus sahiplerine önemli bir jest geldi, bundan sonra bedava oyunların bir bölümü kullanıcıların oylarıyla belirlenecek.

Üstelik öyle çok uzak bir tarihte falan da değil, oylama 13 Ağustos’ta başlayacak ve Zombie Vikings, Grow Home ve Armello arasından 24 Ağustos tarihine kadar en fazla oy toplayan oyun önümüzdeki ayın birinden itibaren PsPlus sahiplerine ücretsiz olarak sunulacak. Ayrıca diğer iki oyun da ciddi indirime girecek.

Ayrıca üç oyunun yapımcıları da “Bizi seçin!” temalı üç tane video hazırlamışlar oyunlarını tanıtan, hepsini ekliyoruz.

Oy vermeniz için yapmanız gerekenler ise oylama başladıktan sonra PSN’e login olup “Neler yeni? – What’s new?” altındaki “Vote for Play” bölümüne tıklamaktan ibaret. Bunun her ay tekrarlanıp tekrarlanmayacağı belirtilmemiş olmasına rağmen son olmayacağı kesin.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr