Resident Evil: Umbrella Corps ile beş dakika!

Capcom’un geçtiğimiz TGS sırasında tanıttığı yeni MMOTPS oyunu Resident Evil: Umbrella Corps için beş dakikalık bir video yayımladı.

Capcom’un heyecanla karşılandığı kadar da tepki gören ve “Zaten sulanmış bir serinin üzerine tüy dikmek!” şeklinde yorumlarla karşılaşan projesi bilindiği gibi sadece online olarak oynanabilen, omuz üstü kamera açısı ağırlıklı bir TPS oyunu.

One Life Match adlı, 3 dakika zaman sınırına sahip olan ve respawn olamadığınız oyun modunda göreceklerinizin sizi ne kadar mutlu edeceği konusunda bir şey diyemesek de oyunun görsellik açısında oldukça iyi gözüktüğünü itiraf etmeliyiz. Görebileceğiniz gibi bu modda zombiler oyunculara saldırmıyor, tabii diğer bir oyuncuyu arkası dönük yakalayıp sırtındaki jammer’a ateş edip bozmadığınız sürece. Bu jammer bozulduğunda oyuncu tam bir Zombi pinata’sı haline dönüşüyor. Hiç fena değil fikir olarak.

Capcom’dan bir de Live Action fragmanı geldi bu arada, onu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Knight Online’ın yayımcılarından yeni bir mobil oyun. https://t.co/tGlPQ4xhAo https://t.co/PquI8wRJk6
Lineage 2:Revolution’da 100 oyuncu aynı savaşta! https://t.co/IBVJTzFYU5 https://t.co/hB3i9q31mm

Flickr