Sea of Thieves temalı yeni Xbox Controller!

Sea of Thieves temalı yeni bir Xbox One Controller’ı geliyor.

20 Mart 2018’de Xbox One ve Windows(PC) platformları için çıkışını yapacak olan “Sea of Thieves” yılın merakla beklenen oyunları arasında. Uçsuz bucaksız denizlerde korsancılık oynayacağımız Aksiyon-Macera oyunun yapımcılığını Rare firması, yayımcılığını da Microsoft Studios üstleniyor bilindiği gibi.

Oyunun çıkışı yavaş yavaş yaklaşırken Sea of Thieves temalı yeni bir Controller da yüzünü gösterdi. Oldukça hoş gözüken bu gamepad bizi oyunun atmosferine biraz daha sokacakmış gibi gözüküyor.
Şimdiden ön sipariş verebileceğiniz ürün 75 dolar fiyat etiketiyle satılacak. 60 dolarlık standart versiyona göre daha pahalı olan Controller sınırlı sayıda üretilecek.

Siz farkında olmadan tükenmiş bile olabilir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Kasım ayında Güney Kore’ye gitmeye ne dersin? CHIP’in yarışmasına katıl, en çarpıcı yanıtı ver, Güney Kore gezisini… https://t.co/ZtFeOXygxe
Acer’ın oyunculara yönelik yeni ürünlerini Rusya’da inceledik! https://t.co/iMqehzeCnD https://t.co/nzLw1MkgHd

Flickr