Shadow Warrior 2’den oynanış videosu!

E3’te tanıtılan Doom ile beraber eski tip fps’lerin yeniden kendilerine yol açmaya çalıştığı bir döneme girdik, Shadow Warrior 2’de bu akımın en parlak takipçilerinden biri.

Shadow Warrior 2 yine ilk oyunun geliştiricisi Flying Wild Hog tarafından tasarlanıyor ve Windows, Mac, Linux ve yeni nesil konsollar için 2016 yılında piyasaya çıkması bekleniyor. Oyunda co-op oynanış ve eskisinden de muhteşem görseller bulunacak ve firma tıpkı eskisi gibi durmak bilmeyen bir aksiyon vaadediyor. Bir diğer konu ise ilk oyunun size sanki bir tünelde ilerliyormuşsunuz hissi veren çizgisel yapısından biraz uzaklaşıp, daha açık bölüm tasarımları ve oynanışa müsaade edeceği yönünde. Kahramanımız Lo Wang ve ninja dostları bu oyunda da bizimle birlikte, üstelik kazandığı ninja yetenekleri sayesinde artık çok daha dayanıklı ve dik duvarlara dahi tırmanabiliyor. Oyunun bölümden bölüme geçen sistemi de elden geçirilmiş. Artık bir iletişim merkezimiz var ve buradan seçtiğimiz görevleri yapabiliyor ve karakterimizi geliştirebiliyoruz.

Görülebildiği gibi Shadow Warrior tam da bir devam oyununun yapması gereken şeyi yapıyor, eğlenceli oynanışı korurken oyunda sağladığı özgürlüğü bir seviye yukarı çıkartmak. Özellikle de oyuna eklenen RPG elementlerinin ardından potansiyel bir hit bizi bekliyor, bakalım beklentimizi karşılayabilecek mi?

Oyunun nihayet 15 dakikalık bir oynanış videosu bizlerle buluştu, bolca kan, bolca canavar, bolca aksiyon, tam beklediğimiz gibi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr