Shenmue III şimdiden muhteşem gözüküyor!

Ülkemizde Dreamcast sahibi çok az şanslı insanın oynama şansı bulduğu muhteşem oyun Shenmue’nin halefinin piyasaya çıkışı giderek yaklaşıyor.

Eski oyunların yapımcısı Yu Suzuki’nin E3 fuarında tanıtmasının ardından Kickstarter’da bir gece içinde 1.5 milyon dolar toplayan, toplamda ise 6 milyon doları aşan oyun Aralık ayında PC ve PlayStation 4 için piyasada olacak.

Oyunun durumunu merak edenler için Yu Suzuki ve Ys Net, Kickstarter sayfası üzerinden yeni görseller yayınladı ve sizin de görebileceğiniz gibi, çıktığı zaman bile grafiksel açıdan geride olan eski Shenmue oyunlarının aksine, Shenmue III muhteşem gözüküyor.

jpg (1)

jpg (2)

jpg

Sadece bu kadar da değil, Unreal Engine 4 ile tasarlanan oyuna ait hareketli bir video da Magic Monaco sırasında katılımcılara gösterildi, aşağıda izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr