SMITE’ın yeni tanrısı Khepri!

Smite, MOBA piyasasında takdirimi kazanan nadir oyunlardan biridir. Kendine has oynanışıyla diğer “MOBA devlerinin” kitlesine de bulaşmadan kendi kitlesini oluşturabilmiş ve gayet başarılı olmuş bir oyun. Oyunda kahraman olarak mitolojik tanrıları veya tanrıçaları seçebiliyoruz. Her geçen gün karakter listesine bir yeni tanrıyı ekleyen Smite, bu defa yeni karakter olarak Khepri’yi oyuna ekledi.

Mısır mitolojisinden olan Khepri biraz komik bir unvana sahip. “Scarab King” yani “Bok Böceği Kralı” olarak anılan Khepri açıkçası tanrı olarak ciddiye almakta biraz zorlanabilirsiniz. Ancak eski Mısır’da bu böcekler kutsal sayıldığından Khepri’de bu mitolojide kendine bir yer bulmuş. Khepri menzilli saldırılar kullanabilecek ve bu saldırılar düşman üzerinde zaman geçtikçe hasara neden olabilecek. Bunun dışında arkadaşlarının sağlığını yenileyerek destek rolüne bürünebilecek ve nihai yeteneğiyle arkadaşlarını kavganın ortasından çekerek ölümden kurtarabilecek.

Hi-Rez Studios’un en saygı duyduğum yapımı Smite bir kez daha ilginç bir karakteri oyuna katarak güzel bir iş yaptı.

1600x900

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr