Starcraft II – Legacy of the Void ön sipariş paketleri açıklandı!

Starcraft II’nin ikinci eklentisi Legacy of the Void’in ön sipariş versiyonunun detayları nihayet belli oldu.

Ön sipariş versiyonları Digital Standart Edition ve Digital Deluxe Edition olarak ikiye ayrılıyor, fiyatları da 39.99$ ve 59.99$. Her iki versiyon da Whispers of Oblivion adlı prologue görevlerine erişimi mevcut, Digital Deluxe Edition ise World of Warcraft için Archon Pet’i, Void Seeker mount’u, Heartstone için Protoss temalı kart sırtları ve Diablo 3 için de Protoss Transmog ve yeni skinler ile geliyor. Blizzard yine oyuncularını diğer oyunlarına da özendirmek için gerekeni yapmış gibi gözüküyor.

7795

Bununla birlikte Blizzard pre-order sisteminin şu haber yazıldığı saatlerde tam anlamıyla faal olmadığını ve gün içinde detayların çözüleceğini açıkladı. Bir diğer değişiklik, artık Heart of the Swarm’ın bugün itibariyle kendi başına satılacak ve çalışacak olması.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr