Starcraft II – LotV’in prologue görevleri bedava olacak!

Blizzard’ın direkt olarak katılmadığı E3’te bile ses getirebilmeyi bir şekilde başardığını söylemek mümkün, bu seferki haber Starcraft II tutkunlarını mutlu edecek.

Starcraft II’nin yoğun bir beta sürecine tabi tutulan genişleme paketi Legacy of the Void, Heart of the Swarm ile arasında olan olayları anlatacak üç adet prologue görevine kavuşuyor. “Whispers of Oblivion” adı verilen bu prologue görevler oyuncuların Heart of the Swarm’ın görevleri ile Legacy of the Void’in hikayesi arasında yumuşak bir geçiş yapmasını hedefliyor ve büyük haber, bu görevler bedava olacak.

Blizzard Temmuz ayında beta testlerine başlıyor ve yine bizlerin ağzına bir parmak bal çalıp yeni oyuna para harcamamızı kolaylaştıracak bir yol bulmayı başarmış gibi, ne dersiniz? 😉

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games and Politics, İstanbul Studio-X’te kapılarını açıyor. https://t.co/QUKRxZINcP https://t.co/16ctFnrOvs
Peak yeni takım arkadaşları arıyor. https://t.co/4Mekndf4TK https://t.co/r9MPWbdLh1

Flickr