The Witcher 3 ne kadar kötü gözükebilir?

Geçtiğimiz ay piyasaya çıkmasının ardından hem zamanımızı hem de bilgisayarımızın kapasitesini zorlayan muhteşem oyun The Witcher III’ü hiç böyle görmediniz.

LowSpecGamer adlı youtuber’ı duyanlarınız olmuştur. Bu güzide arkadaş gerektiğinde ekstra tweak programları da kullanarak oyunları mümkün olan en düşük konfigürasyonda çalıştırma konusuna gönül vermiş biri.

Sadece 1.7 Ghz hızındaki Core i7-2637M işlemci ve Geforce GT540M ekran kartı ile The Witcher III nasıl oluyormuş, aşağıdaki videodan görebilmeniz, hatta benzer bir sisteme sahipseniz evde deneyebilmeniz mümkün.

İşlemci: Dual-core 1.7 GHz Intel Core i7-2637M
RAM: 8 GB DDR3
Ekran Kart: NVIDIA GeForce GT 540M

Görebileceğiniz gibi bu konfigürasyonda 20-25fps gibi eh işte denilebilecek, en azından oynanabilir bir performans sağlamayı başarmış.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. SüperDayı 3 years ago | Cevapla
    Eski makinem varken bu adamı bulsaydım şu anda hala eski makinemi kullanıyordum. Net!

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr