Bandai Namco’dan MOBA atılımı!

MOBA sektörünün önü alınamaz bir şekilde büyüdüğü bir gerçek. Her geçen gün yeni bir MOBA oyununun duyurulması veya piyasaya çıkması artık oldukça sıradan bir durum haline geldi. Yapımcı ve yayıncı firmalar MOBA pastasından bir pay alabilmek için yarışır haldeler. İşte bu firmalardan biri olan Bandai Namco, Macar oyun yapımcısı Primal Game Studio’nun ürettiği yeni MOBA oyunu olan Supernova için yayıncılık grevi üstlendiğini açıkladı.

Halihazırda alfa testlerini gerçekleştiren ve alfa başvurusu kabul eden yapım, bilim kurgu temasıyla bezenmiş bir oyun görüntüsü sergiliyor. Oyunda Commender olarak geçe 12 adet hero şu an için açıklanmış durumda. MOBA türünün yanı sıra içerisinde RTS elementleri de bulunacak olan Supernova’nın dünyasını merak ettiyseniz sayfada yer alan videoyu izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr