The Witcher III’ün ilk genişleme paketine tarih ve teaser geldi!

Uzun süredir beklenen The Witcher III: Hearts of Stone eklentisi 13 Ekim tarihinde oyuncular ile buluşacak.

Toplam oyun süresine 10 saatlik ilave içerik eklemesi beklenen Hearts of Stone’un ardından gelecek olan ve 20 saatlik ek içeriğe sahip Blood & Wine ise 2016’nın ilk çeyreğinde oyuncular ile buluşacak. Expansion Pack sahiplerinin ücretsiz olarak ulaşabileceği Hearts of Stone’un diğer oyuncular için bedeli ise sadece 10 dolar.

Hearts of Stone ile beraber oyuna Runeworlds adı verilen yeni bir mekanik geliyor. Buna göre her Runeworld oyunun başka bir kısmını, farklı biçimde etkileyecek ve oyuna ayrıca yeni yaratıklar, yeni karakterler ve elbette yeni aşk hikayeleri(!) eklenecek.

Hears of Stone oyunun her hangi bir aşamasındayken ulaşabileceğiniz bir paket lakin aslında Level 30 ve üzeri için dizayn edilmiş durumda. Anlaşıldığı kadarıyla Hearts of Stone çoğunlukla Oxenfurt’ta ve ana oyunda şahsen çok zaman geçirmediğimiz Velen, yani No Man’s Land’de geçecek. Daha önce promosyon banner’ında gördüğümüz ve ilk oyundan hatırlayabileceğimiz Shani için ise ilk kez oyun içi görsel yayınlandı.

jpg (2)

jpg (1)

jpg

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr