Transistor bir milyon satışı geride bıraktı!

Indie oyunların dirilişinde büyük payı olan Supergiant Games’in diğer oyunu olan Transistor’ün satışları gayet yolunda gidiyor.

4 Ocak tarihine kadar devam edecek olan Steam indirimleriyle fiyatı sadece 6tl’ye kadar düşen Transistor en son açıklanan rakamlara göre bir milyonun üzerinde satış yaparak, firmanın bir önceki oyunu Bastion’ın başarısını aynen devam ettireceğini gösterdi. Supergiant Games ve ilk yüksek profilli oyunları Bastion, 2011 yılında piyasaya çıktıktan sonra müthiş beğenilmiş, ayrıca muhteşem soundtrack albümüyle de sükse yapmıştı. Şimdiye kadar iki milyonun üzerinde satılan Bastion da 4 Ocak tarihine kadar 6tl karşılığı satın alınabilecek.

Firmanın 2016’da daha fazla büyümek gibi tutkulu hedefleri yok ve küçük takımlarıyla bizler için üretmeye ve fikir yaratmaya devam edecekler. Şimdiye kadar verdiğimiz her kuruşa değen oyunlar üreten Supergiant Games’e yeni yılda da bol satışlar diliyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr