EA’in E3 Fuarı’nda tanıttığı oyunlar arasında ön plana çıkan Unravel’ın çıkış tarihi belli oldu.

Unravel, grafikleri şaşırtıcı bir şekilde net olan, Coldwood Interactive ve EA tarafından geliştirilen bir bulmaca-platform oyunu. Ana karakterimiz ise kırmızı iplikten oluşan Yarny! Yarny’nin bir çok niteliği bulunuyor, dallardan atlamak için veya karşımıza çıkan irili ufaklı engelleri aşmak için ipini kullanıyor. Karakterimiz ilerledikçe üzerindeki iplikler oyunun başı ile sonunu birbirine bağlıyor ve bulmacaları çözüp ilerliyor. Fakat bunları ekonomik olarak kullanmak zorunda, yoksa yoluna devam edemez.

Unravel’in oynanışı ve oyunun ortamı gösteren geniş kapsamlı bir fragman yayımlanmış. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 9 Şubat 2016’da yerini alacak. Fiyatı şimdilik 19,99$ olarak belirlenmiş, ülkemize geldiğinden fiyatı ne olacak göreceğiz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Little Nigtmares macerası ikinci oyun ile devam ediyor https://t.co/aWMpHDxKa1 https://t.co/0cgFxDivx6
ASUS Republic of Gamers, Gamescom 2019’da yeni ürünlerini tanıttı https://t.co/1921lY8klG

Flickr