World of Warcraft’a uçma özelliği geri döndü

WoW’un yeni Expansion’ı Warlords of Draenor açıklandığında uçma özelliğinin tamamen ortadan kalkacağı söylenmişti. Sonrasında oyunun yapımcıları fikirilerini değiştirmişti ve çeşitli quest’lerin tamamlanması sonucunda özelliğe yeniden kavuşacağımız söylenmişti. İşte o beklenen patch bugün geldi. Artık yeniden doya doya gezebileceksiniz. Video’da uçmak için neler yapmanız gerektiğini görebilirsiniz.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Gld 2 years ago | Cevapla
    Uçma özelliğinin kısıtlanması sadece draenor gezegeni içindi. Azeroth için değil. Alt baslikta; 'azeroth a yeniden tepeden bakabilmek' yazmışsınız.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr