Zombie Army Trilogy’ye Left 4 Dead karakterleri geliyor!

Geçtiğimiz aylarda bir piyasaya çıkan ve bizim için Ertuğrul’un incelediği Zombie Army Trilogy’ye Left 4 Dead oyunundan tanıdıklar geliyor.

Francis, Rochelle, Nick, Louis, Ellis, Zoey, Coach ve Bill… Left 4 Dead’in iki oyunundan tanıdığımız bu isimler artık Rebellion’ın Zombie Army Trilogy’sinde de aylak peşinde koşacaklar. “Arkadaşlar ile beraber oynayıp vakit geçirmek için tasarlanan bu iki oyunun çok fazla ortak noktası var ve böyle ikonik karakterleri oyuna ekleyebildiğimiz için de mutluyuz.” yorumunu yapan Rebellion’ın patronu Jason Kingsley, oyuna sahip olmayanlar için Steam’de bu haftasonu %66 indirim olacağını da açıkladı. Pazartesi günü saat 20.00’ye kadar Zombie Army Trilogy 65tl yerine 22tl’ye edinilebilecek.

Eğer senaryodan ziyade Painkiller veya Killing Floor benzeri hızlı bir oynanış arıyorsanız Zombie Army Trilogy tam size göre. Valve’in iki sene önce kadar niyetini açıkladığı Left 4 Dead 3 için ise yeni bir şey yok.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr