Gravity Rush 2 nihayet çıkış tarihi aldı!

PsVita’da çok popüler olan ilk oyununun ardından sadece PS4 diyarlarını ziyaret edecek olan yeni oyun, 30 Aralık’ta Avrupa dışında, 2 Aralık 2016 tarihinde ise Avrupa’da piyasaya çıkacak.

Oyunu erkenden satın almak isteyenleri de bir çift hoş sürpriz bekliyor. Oyunun soundtrack’i ve Kat için harika gözüken beyaz bir kostüm oyunu ön siparişle satın alanların envanterine eklenecek.

İlk oyun ve ikinci oyun arasındaki hikâye boşluğunu doldurmak için de Sony’nin güzel planları var. Buna göre oyunun çıkışından önce iki hikâyeyi birbirine bağlayacak olan Gravity Rush: The Animation ~ Overture ~ adındaki bir anime serisi yayınlanmış olacak. Animenin yapım koltuğunda ise 2007 yılında 309 dakikalık Rebuild of Evangelion anime film serisini hazırlayan Studio Khara var.

Oyunun yeni duyuru fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr