Klasik bir soru cevap oyunundan fazlası: Hangisi? Seç Birini

Klasik bir soru cevap oyunundan fazlasını arıyorsan doğru yerdesin! LEVEL Dergisi okurlarının çok iyi tanıdığı Emre Öztınaz’ın en son oyunu “Hangisi? Seç Birini!” tamamen ücretsiz ve internet gereksinimi de bulunmuyor!

Bilgine güveniyor ve farklı kategorilerde kendini test etmek istiyorsan bu oyun tam senlik. Aradığımız şey aslında oldukça basit; sana verilen üç şıktan doğru olan hangisi? Üstelik bu oyunun sadece soru cevaptan oluştuğunu düşünüyorsan yanılıyorsun. Hem Türk hem yabancı popüler markaların logolarını da ne kadar iyi bildiğini ölçebilirsin. Dedik ya klasik bir soru cevap oyunundan fazlası “Hangisi?”

Oyunda ilerledikçe bir de madalya kazanacaksın. Bu madalya ile hem oyunda ne kadar iyi olduğunu görebilecek hem de liderlik tablosunda üst sıralara tırmanabileceksin!

Ücretsiz güncellemeler ile ve sürekli eklenen sorularla çok eğleneceğiniz kesin!

Oyunun App Store sayfası: https://itunes.apple.com/tr/app/hangisi-seç-birini/id1423150429?l=tr&mt=8

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr