Rodea the Sky Soldier ertelendi!

Nintendo 3DS ve WiiU için beklenen Rodea the Sky Soldier’ın çıkış tarihi bir miktar ileriye atıldı.

Sonic oyunlarının yaratımında bulunmuş tecrübeli bir isim olan Yuji Naka’nın elinden çıkan oyun için firmadan yapılan açıklamada bazı teknik problemlerin varlığından bahsedildi ve kullanıcılara olabilecek en iyi deneyimi sunmak için oyunun çıkış tarihinin bir miktar ileriye atıldığı açıklandı. Buna göre oyun 10 Kasım tarihinde Kuzey Amerika’da ve 13 Kasım tarihinde Avrupa’da satışa sunulacak. Oyun hem raflarda hem de Nintendo eShop üzerinden satılacak.

Bununla birlikte eğer ilk alanlardan olursanız ve oyunun WiiU versiyonunu tercih ederseniz (ülkemizde ne mümkün) oyunun Wii versiyonuna da ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr