Splatoon için yeni harita geliyor!

Nintendo’nun en fazla eleştirildiği konulardan biri belli title’lara takılıp kalması ve yeni seriler yaratmak için isteksiz davranıyor gibi görünmesi.

Splatoon bu açıdan Nintendo’nun geleceği diyebileceğimiz yeni title’lardan ilki ve en önemlisi. Tam bir çılgınlığa dönüşen ve adanmış bir kullanıcı kitlesine sahip olan Splatoon, son derece keyifli gözüken yeni bir haritaya kavuşuyor 25 Temmuz itibariyle. Savaş başladığında açılan ve iki tarafın birbirine ulaşmasını kolaylaştıran kapılardan shock-point’lere, köprülere kadar oldukça dolu dolu ve eğlenceli gözüken “Camp Triggerfish” haritası oynaması keyifli, uzmanlaşması ise zor bir harita olarak tasarlanmış.

Camp Triggerfish için yayınlanmış resmi veya gayriresmi bir oynanış videosu henüz yok maalesef.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr