Evoker’ın detayları belli oldu!

Hack & slash içerikli MMO oyunları çok fazla gelişmiş olan bir sektör olduğu söylenemez. Yine de birkaç oyun bu sektörde yayın hayatını sürdürmeye devam ediyor. Devilian Online’da yakında bu türe Avrupalı oyuncular için adını yazdıracak. Oyunun sınıfları Berserker, Cannoneer, Shadowhunter, Kyran ve Evoker’dan oluşuyor. Haberimiz de Evoker sınıfı hakkında. Yapımcı ekip bu yeni sınıf hakkında yeni detaylar paylaştı.

Doğa kanunlarından öte yeteneklere sahip Evoker bireysel saldırılar yapabildiği gibi alan saldırıları da yapabilecek. Evoker kontrol yeteneği sayesinde düşmanı olduğu yerde hareketsiz bırakabilecek. Bunun dışında birden fazla oyuncuya hasar verebilecek elemental büyüler de kullanabilecek. Kısacısı Evoker Devilian’ın yüksek hasar verebilen bir sınıfı olacak.

spotlight_blog1

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr