HotS’un Eternal Conflict güncellemesinin kapsamı genişliyor!

Heroes of the Storm, 2 Haziran’da piyasaya çıktıktan sonra tüm hızıyla ortalığı kasıp kavurmaya devam ederken, önceden duyurulan Eternal Conflict içeriğine yeni güncellemeler yapıldı.

30 Haziran’da indirilebilir hale gelecek olan içerik buram buram Diablo kokuyor. Daha önce açıklanan yeni harita Battlefield of Eternity ve eski dost The Butcher’a ilaveten, videoda da görebileceğiniz gibi King Leoric oyuna yeni hero olarak ekleniyor. Destek karakteri olarak Diablo III’ten Monk ve ek olarak Treasure Goblins’de güncellemenin kapsamına dahil olmuş durumda.

HotS’un içeriğinde Diablo etkisinin biraz zayıf kaldığını düşünenlere iyi bir haber daha geliyor, oyun E3’te açıklandığı kadarıyla önümüzdeki bir kaç ay Diablo’dan beslenecek.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Wargaming'de Yılbaşı Kutlamaları Başlıyor! https://t.co/jku0v9EMsQ https://t.co/vogGbMCZxF
PS4 ve PS VR’da yeni yıl fırsatları! https://t.co/BiXf4F4JWP https://t.co/167OGIJaox

Flickr