S.K.I.L.L turnuvaları tüm Türkiye’de başlıyor!

Mayıs ayından beri Steam altından da ücretsiz olarak ulaşılabilen taktik mmofps oyunu SKILL’in yeni turnuvaları duyuruldu.

Hızlı, çok oyunculu, aksiyon odaklı bu oyun, FPS oyunlarının hayranlarını heyecanlandıran her şeye sahip: Çok sayıda silah ve donanım malzemesi, kişisel olarak düzenlenebilen karakterler, değişken haritalar ve çok çeşitli oyun modu seçenekleri. S.K.I.L.L. (Secret Kommando: Infiltrate. Liquidate. Liberate. – Gizli Komando: Sız. Temizle. Kurtar.) – Special Force 2, Unreal Engine 3 motorunu kullanıyor ve üstelik gerçekçi arka plan seslerine sahip: Silahların sesleri, Hollywood deneyimi olan, profesyonel ses tasarımcıları tarafından kaydedildi ve oyun için özel olarak düzenlendi.

250tl değerinde SteelSeries Apex RAW (US) klavye hediyeli yeni turnuvaların takvimi aşağıda, kendinize en yakın bölgeden katılımda bulunabilirsiniz.

Turnier Liste 2

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr