Otherland’in yeni güncellemesi yayınlandı!

Erken erişime geçişi tam bir arap saçına dönen Otherland en nihayetinde bu sorunları çözdü. Oldukça uzun zamandır geliştirilen ve pek çok defa yayıncı değiştiren oyun bir süre daha erken erişimde kalacak gibi duruyor. Ancak yapımcılar artık oyuna daha bir özen gösteriyorlar.

Yapımcı ekip Drago Entertainment oyunun yepyeni güncellemesi “The 8 Squared Conflict” yayınlandı. Güncelleme ile beraber oyuna Red Castle ve Mausoleum gibi pek çok yeni bölge ekleniyor. Bunu yanısıra seviye snırı artık 40 olmak ile beraber 120 kadar yeni görev oyuna dahil oldu. Ayrıca güncelleme ile beraber bazı bug düzeltmeleri yapıldı ve erkek karakterler tekrar elden geçirilip oyuna yeni halleri ile eklendi.

ss_98c2bcd3f4f512c4df02c78d92bd3a0cc5f855b5.600x338

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr