WildStar’dan Back to the Future etkinliği!

Back to the Future dünyada yüz milyonların sevdiği bir yapım. Gerek filmleriyle gerek oyunlarıyla pek çok kişinin gönlünde taht kurdu. Carbine Studios çalışanları da bu yapımı oldukça seviyor olacak ki WildStar’da Back to the Future günü için yapılmış yepyeni bir etkinlik yayınlandı.

Etkinliğin en büyük olayı ise elbette bir türlü gerçeğini göremediğimiz Back to the Future izleyerek özendiğimiz uçan kaykaylar. Önümüzdeki beş gün boyunca bu kaykaylar ile ilgili etkinlikler olacak. Bu etkinlikler Celestion Ormanı, Dreadune Çölü veWhitevale’in buzlu yamaçları olmak üzere Nexus’un üç farklı bölgesinde düzenlenecek. Çeşitli günlük görevlerin yanı sıra oyuncular kaykay üzerinde çeşitli yetenek gösterileri yapabilecekler.

hoverboard-appreciation-01

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Knight Online’ın yayımcılarından yeni bir mobil oyun. https://t.co/tGlPQ4xhAo https://t.co/PquI8wRJk6
Lineage 2:Revolution’da 100 oyuncu aynı savaşta! https://t.co/IBVJTzFYU5 https://t.co/hB3i9q31mm

Flickr