Skyforge açık betaya geçiyor!

Allods Game ve Obsidian Entertainment işbirliğiyle hazırlanan son zamanların en çok beklenen MMORPG oyunlarından biri olan Skyforge’un kapalı betalarını tamamlamasıyla beraber oyuncular açık beta tarihinin açıklanması için gün saymaya başlamıştı. Oyunun yayıncısı My.com tanrısal güçleri kontrol edebileceğimiz Skyforge’un açık beta tarihini sonunda açıkladı. Oyuncular bu haberle beraber sonunda açık beta için gün saymaya başlayabilirler.

My.com’un yayınladığı videoda erken erişimin 9 Temmuz’da başlayacağı açıklanıyor. Ancak bu tarih sizi yanıltmasın. Oyunun Founder’s Pack’ini alanlar 9 Temmuzda açık betaya başlayabilecekler ancak diğer oyuncular 16 Temmuz tarihini bekleyecek. Yani oyunu daha erken denemek istiyorsanız Founder’s Pack satın almanız gerekiyor. Açık beta boyunca pek çok etkinlik olacak ve oyun düzenli olarak güncellenerek sürekli olarak geliştirilecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr