World of Warships Alman ve Sovyet filosuyla tanıştı!

Wargaming üçlüsünün son halkası olan World of Warships geçtiğimiz ayın sonunda piyasaya çıktı ve müthiş ilgi toplamaya devam ediyor.

Son gelen güncelleme sevindirici içeriklerle oyuna dahil oldu. World of Warships savaş gemisi filosunu Alman ve Sovyet filolarıyla güçlendirdi. Sovyet muhripleri kısa menzilli ancak büyük hasar veren torpidolara sahipken, 43-44 knot gibi yüksek hızlara çıkabilecek. Alman kruvazörleri ise uzun ve isabetli atışlarıyla dikkat çekiyor. Bu nedenle diğer zırhlı gemilerle aralarında mesafe bırakmaya dikkat ediyorlar.

Graf Spee sevenler için kötü haberlerimiz var, zira henüz eklenmiş değil. Muhtemelen “pocket battleship” adından örnek alabileceğimiz gibi kruvazör yerine Battleship sınıfına dahil edilecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr