Destek birimleri sahaya indi! Tıbbi araştırmaların başındaki yetenekli şifacı Mercy’nin geçmişiyle yüzleştiği ve savaşa yeniden dahil olup olmayacağı hakkında önemli bir karar verdiği yepyeni kısa Overwatch hikâyesi “Valkyrie” şimdi sizlerle.

Ayrıca yeni görev Mercy’nin Çağrısı 12 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında oyunculara 8 yeni sprey, bir oyuncu simgesi ve efsanevi Dr. Ziegler kostümünden oluşan toplam 10 ödüle sahip olma şansı tanıyor!

OYNADIKÇA KAZANIN

Hızlı Oyun (Quick Play), Rekabetçi Oyun (Competitive Play) ya da Arcade modlarında kazanacağınız maçlar size yeni bir oyuncu simgesi, yeni spreyler ve yepyeni efsanevi kostüm Dr. Ziegler olarak geri dönecek!

3 oyun kazanana 1 oyuncu simgesi
6 oyun kazanana 2 yeni sprey
9 oyun kazanana yeni efsanevi kostüm Dr. Ziegler

SEYRETTİKÇE KAZANIN

Yetmez mi? O halde daha fazla Mercy kozmetik eşyası kazanmak için ilgili Twitch yayınlarını seyredin. Katılımcı yayıncılarımızın 2 Aralık tarihine kadar yapacağı yayınları her seyrettiğinizde daha fazla Twitch Drop kapma şansına sahip olacak ve Mercy’nin Çağrı Görevi kapsamında toplam 6 ekstra sprey kazanma fırsatı elde edeceksiniz!

2 saat yayın seyredene 1 yeni sprey
4 saat yayın seyredene 2 yeni sprey
6 saat yayın seyredene 3 yeni sprey

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

F1 Espor Pro Series’in tek Türk pilotu Cem Bölükbaşı sezonun son yarışına çıkıyor https://t.co/rxAjLlqnfb https://t.co/MllrzjmNOh
Red Bull Player One’da şampiyon ‘’Jumong’’ oldu https://t.co/UbCbCZKe6R https://t.co/GzLZBvplDd

Flickr