PS4 ve PS VR’da yeni yıl fırsatları!

PlayStation, yeni yıla oyun severlerin neşesini artıracak bir dizi kampanya ile merhaba diyor.

31 Aralık akşamına kadar geçerli kampanyalar kapsamında en sevilen PS4 ve PS VR oyunları özel indirimlerle sunulurken, PS4 Pro ve PS4 1TB konsol satın alanlar ikinci DualShock 4’e ücretsiz sahip oluyor. PS VR, PS Camera, PS VR Worlds ve GT Sport oyunlarından oluşan özel kampanya paketi ise yalnızca 1.699 TL’ye* satışa sunuluyor.

PlayStation Türkiye, yılsonu yaklaşırken oyuncular için cazip indirimler içeren kampanyalara imza atıyor. Sony Center, Overgame, D&R, Teknosa, Vatan ve MediaMarkt mağazalarında 31 Aralık tarihine kadar geçerli kampanyalardan ilkinde tüm PS4 Pro ve PS4 1TB konsol satın alanlara ikinci DualShock 4 hediye olarak veriliyor.

PS4 ve PS VR sahipleri ise en gözde oyunlara indirimli fiyatlarla sahip olabiliyor. PS4 oyunlarından GT Sport 229 TL*’den; NBA 2K18 ve WWE 2K18 219 TL*’den satışa sunulurken; Unchartered 4: Bir Hırsızın Sonu ve Unchartered: Kayıp Miras oyunları 129 TL*’ye. Until Dawn, Heavy Rain & Beyond: Two Souls Collection ve God of War 3 Remastered oyunları ise 89 TL*’ye oyuncularla buluşuyor. PS VR oyunlarından Farpoint ve Rigs Mechanized Combat League oyunlarının fiyatları da kampanya süresince 89 TL* olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Kasım ayında Güney Kore’ye gitmeye ne dersin? CHIP’in yarışmasına katıl, en çarpıcı yanıtı ver, Güney Kore gezisini… https://t.co/ZtFeOXygxe
Acer’ın oyunculara yönelik yeni ürünlerini Rusya’da inceledik! https://t.co/iMqehzeCnD https://t.co/nzLw1MkgHd

Flickr