PUBG Corporation, yeni bir araç durdurucu olan Çivi Kapanı, Vikendi’nin binalarında ve arazisinde bazı değişiklikler yapan, takımınızı zafere götürmek için yeni bir yöntem ve daha fazlasını içeren PC Güncelleme 5.2’yi yayınladı. Artık oyuncular köprü kamplarını bir üst seviyeye çıkarabilir veya yeni eklenen Çivi Kapanı ile uzun ve dar yollardaki kaçışlarını koruyabilirler. Bu çivili sürprizleri, lastiklerinin hızlı ve etkili bir şekilde patlaması için yaklaşmakta olan bir aracın gideceği yola yerleştirin. Tüm savaş alanlarına yayılan çivi kapanlarının her biri yalnızca tek bir aracı etkiler ve bir kez yerleştirildikten sonra tekrar kaldırılamaz..

Vikendi’nin karlı yamaçlarında da bazı güncellemeler oluyor. Vikendi’nin önemli konumlarından birçoğunda, harita navigasyonunu ve eşleşme akışını iyileştirmek için bazı yenilikler yapıldı. Oyunu geliştirmek için bazı binalar kaldırıldı veya değiştirildi. Yüksek binalardan elde edilen görüş alanı yapısal değişikliklerle düzeltildi.

Takım kaderinin sorumluluğunu almak isteyen oyuncular, artık Yol Noktası sistemini kullanabilirler. Haritanız açıkken, belirli alanları ekibinizin takip edebilmesi için haritaya dört adet yol noktası yerleştirebilirsiniz.

5.2 Güncellemesi şimdi PC sunucularında yayında ve önümüzdeki hafta konsollara geliyor. Rotanızı çizin, yeni araziyi keşfedin ve izinizi 5.2 Güncellemesi ile kapatın! Senin Kavgan. Senin Hikayen. Senin Savaş Alanın.

Tüm yama ayrıntılarını görüntülemek için en yeni yama notlarına buradan göz atın: https://www.pubg.com/2019/11/13/pc-update-5-2-now-on-the-test-server/

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

F1 Espor Pro Series’in tek Türk pilotu Cem Bölükbaşı sezonun son yarışına çıkıyor https://t.co/rxAjLlqnfb https://t.co/MllrzjmNOh
Red Bull Player One’da şampiyon ‘’Jumong’’ oldu https://t.co/UbCbCZKe6R https://t.co/GzLZBvplDd

Flickr