Shadow of the Colossus Remake tarih aldı!

Orijinali Team Ico tarafından geliştirilen ve önce PlayStation 2, sonra da PlayStation 3’ün en iyi oyunları arasında yer almayı başaran unutulmaz klasik Shadow of the Colossus, tamamen yeniden yapılmış haliyle ve PS4’e özel olarak 6 Şubat 2018’de bizlerle buluşacak.

Sanki gökdelen boyutunda canavarlarla savaşmıyormuşuz gibi oynarken eşsiz bir huzurla dolmanızı sağlayan, bitirdikten sonra ise bir daha unutamayacağınız bir tat bırakan oyun, bu kez Bluepoint Games’in HD Remastered konusundaki engin tecrübesi ile geri dönüyor.

Orijinal oyunun yönetmeni Famijo Ueda bu projeye dahil değil ancak kendisinin Sony’ye bazı değişiklik önerilerinde bulunduğunu biliyoruz. Sony ise oyunun geliştirilmiş görseller ve ara sahneler dışında eskisinden farklı olmayacağını açıklamıştı.

Oyunun ne kadar değiştiğini şu aşamada bilemiyoruz ancak eski oyunu o kadar özlemişiz ki, elimizden ancak “gel, ne olursan ol yine gel” demek geliyor.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Emin Kutsioğlu 1 year ago | Cevapla
    Black Desert Online için de tarih var mı? O şu sıralar daha çok ilgimi çekiyor.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Bugün Dünya Değerler Günü! Küçük adımlar atarak yaratacağın büyük etki için, değer odaklı bir yaşam için bugün hare… https://t.co/jWRd0vCGp3
Riot Games'in 10.Yıl kutlamaları için The Excel'deyiz. Birazdan ortalık karışacak. :) #leagueoflegends #riotgames… https://t.co/ylOaCmIuvt

Flickr