Sony, E3 2016 basın duyurusunun tarihini açıkladı

Sony, E3 2016’da sürpriz oyunları, haberleri ve belkide yeni konsolun detaylarını vereceği basın duyurusunun tarihini açıkladı.

Los Angeles’da, 14-16 Haziran 2016 tarihlerinde gerçekleşecek olan E3 2016’da Sony’nin yapacağı basın duyurusu 13 Haziran Pazartesi günü pasifik saati ile 18.00’da gerçekleşecek. Türkiye saati ile 14 Haziran 04.00’da yayımlanacak. Eğer izlemek istiyorsanız uykusuz geceler bizleri bekliyor olacak.

Sanal gerçekliliğin ön planda olduğu bu yılda Sony’ninde PS VR’la ilgili haberleri bol olacak.

Son olarak Sony’nin gerçekleştireceği basın duyursun da en çok merak edilen ve beklenen, yeni konsol PlayStation 4K hakkında bilgilerin verilip verilmeyeceği. Bunun yanında sürpriz olarak The Last of Us 2’nin tanıtımını da görebiliriz.

e3-2016-lvl

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr