Total War: Warhammer için yeni DLC çıktı!

Total War: WARHAMMER – Call of The Beastmen sefer paketi ve Ücretsiz İçerik yayınlandı.

Total War: WARHAMMER’ın ilk sefer paketi, Grand Campaign moduna,tek kişilik ve multiplayer savaşlar için Beastmen oynanabilir ırkını ve kendi hikaye seferleri olan ‘An Eye for an Eye’ bölümünü ekliyor. Gerilla savaşlarının ustası olan Beastmen ırkı sert ve hızlı biçimde saldırıyor, orduları pusuya düşürüp onları Lore of the Wild’ın kaotik büyüleriyle vuruyor, sonra da ormanın sisi içinde kayboluyorlar.

Beastmen’e Grand Campaign modunda Warhammer Fantasy Battles’ın iki Efsanevi Lordundan birisi liderlik edecek – ikisi de kendine has yetenek ağaçlarına, becerilerine, görev zincirlerine, efsanevi eşyalarına ve Grand Campaign başlangıç pozisyonlarına sahip olan Khazrak The One Eye veya Malagor The Dark Omen. Savaşta Centigor, Minotaur ve dev Cygor gibi yarı-insan hilkat garibelerinden oluşan sürülerini kullanacaklar ve hızlı ve inanılmaz etkili bir oyun stili sunacaklar.

Total War: WARHAMMER’ın süregelen ücretsiz içerik programı dahilinde Call of The Beastmen ayrıca DLC’yi satın alsın veya almasın tüm oyuncular için Amber Wizard kahramanını da ekleyecek. Lore of Beasts kullanan Amber Wizard, savaşa vahşi Mantikorlar çağırabiliyor.

Beastmen’e daha detaylı bir bakış atmak isterseniz Beastmen sefer ve savaş oyun görüntülerini izleyebilir ve https://www.twitch.tv/totalwarofficial adresindeki canlı yayına katılabilirsiniz.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr