Blade & Soul Avrupa’da hangi sınıflara sahip olacak?

Blade & Soul’u Asya bölgesi oynamaya devam ededursun biz de batılı oyuncular olarak büyük bir iştahla beklemeye devam ediyoruz. Batı pazarındaki yayıncılığını NCSoft’un yaptığı oyun bu kuş beta testleriyle Amerikalı ve Avrupa’lı oyuncular ile buluşacak.

Peki oyun bu bölgeye geldiğinde hangi sınıfları içerisinde barındıracak. Merak edilen bu saruyu NCSoft sonunda yanıtladı. Kış döneminde oyun çıktığında NCSoft Blade & Soul’un altı farklı sınıfa sahip olacağını açıkladı. Bu sınıflar Blade Master, Destroyer, Summoner, Force Master, Kung Fu Master ve Assassin olacak. Daha sonra ise oyuna eklenecek olan Blade Dancer ile oyundaki sınıf sayısının yediye çıkarılması planlanıyor.

Blade & Soul’u biz de heyecanla bekliyoruz. Avrupa sunucuları için yeni detaylar yayınlandıkça paylaşmaya devam edeceğiz. Uzakdoğu piyasasında oldukça sevilen oyun sizce de Avrupa ve Kuzey Amerika’da beklenen ilgiyle karşılaşacak mı?

Blade-and-Soul-1280x720

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr